alpinerock.sk

SLOVAK MOUNTAINEERING TEAM

Kolekcia tričiek High Tatras

Alpine Rock vytvoril pätnásť dielnú kolekciu tričiek s horskou tematikou pod názvom High Tatras. Graficky náročný projekt s jednoduchým výsledkom znázorňuje ľahko rozpoznateľné kontúry štítov pre všetkých, ktorí sa niekedy vo Vysokých Tatrách pohybovali.

„Táto kolekcia vznikala postupne a som rád, že Vám ju môžem predstaviť. Ako prvé sme museli zadovážiť a zvládnuť technológiu, vymyslieť zaujímavý a unikátny dizajn, ktorý tu tak chýbal a nebolo to jednoduché. Inšpiráciou pre kolekciu boli naše výstupy a návrh motívov bol tak podmienený vlastnými zážitkami, ktoré sme snažili vpísať do jednotlivých trajektórií vektorov. 

Štýlovými a zároveň imidžovými tričkami v jedinečnej trojfarebnej grafike sa dá docieliť ako športový tak aj luxusný dizajn jednotlivých štítov vďaka prémiovým zlatým, strieborným a bronzovým farbám zvolenými pre túto kolekciu. Je len na ľudoch, ktorá farebná kombinácia ich osloví a najviac im pripomenie svoj obľúbený štít. Veľkou výhodou kolekcie je možnosť kombinovania jednotlivých farieb medzi jednotlivými motívmi a tričkami čo vytvára celú kolekciu o to zaujímavejšou“.

Tričká na ktorých sú potlače obsahujú symbol OEKO-TEX® ktorý potvrdzuje, že produkt bol testovaný v certifikovanom skúšobnom ústave asociácie OEKO-TEX® a obstál v teste s pozitívnym výslednom vo viac ako 100 parametroch dôležitých pre zdravie človeka. 

Výrobky neobsahujú látky zdraviu škodlivé. Ich používaním vám nevznikne alergická reakcia a máte istotu, že neobsahujú žiadne škodlivé chemické látky. Na výrobu takýchto produktov boli použité iba bezpečné materiály.

OEKO-TEX® Standard 100 bol vyvinutý v roku 1992, s cieľom stanovenia medzinárodných kritérií pre kvalitu a zdravotnú bezpečnosť na všetkých úrovniach produkcie (výroba priadze, tkanie, pletenie, výroba konfekcie a maloobchod). Testované sú všetky súčasti textilných výrobkov (tkanina, nite, zipsy, gombíky a iné.) Textílie označené etiketou OEKO-TEX® spĺňajú vysoké humánno-ekologické štandardy.

Tričká budú oficiálne k dostaniu v priebehu budúceho roka, ale nedočkaví v nich behajú už teraz. Niektorí už vlastnia dokonca aj celú kolekciu, čo nás veľmi teší.

Alpine Rock má už teraz pred sebou ďalšie plánované kolekcie a zrealizovateľné projekty na ktorých sa začne čoskoro pracovať.

Nechajte sa prekvapiť čo príde najbližšie.

Peter BabjakCOPYRIGHT: ALPINE ROCK

Next Post

Previous Post

© 2020 alpinerock.sk

Theme by Anders Norén