Príbeh túžby 

Dosahovania vrcholov štítov a hôr


Chcenie a snívanie sú krásne, no prejsť od snov k realizácii si vždy vyžaduje proaktívny prístup k životu, k výzvam a k problémom. Je na každom z nás kam to v živote dotiahne, akou cestou sa vydá. Na horách je úžasné,  že pre každého predstavujú iný typ výzvy, no zároveň všetkých pozývajú rovnako - pre jedného je métou zdolať najvyšší vrch, pre iného prekonať sám seba a posunúť svoje limity. Povedať horám áno predstavuje prvý krok na ceste za neskutočným dobrodružstvom. Kto chce, dostane sa vysoko, ale len ten, kto mysľou splynie s horami a podriadi im svoju osobnosť a bytie tu na zemi dosiahne skutočné výšky.

Horolezectvo

Prioritou Alpine Rock
je horolezectvo a jeho podstata. Postupne dosahujeme stále náročnejšie ciele a limity jednotlivcov.

VHT

Vytvárame mnoho akcií zameraných na vysokohorskú turistiku. Jedným z projektov Alpine Rock je dosiahnutie všetkých najvyšších vrcholov štátov Európy.

Športové lezenie

Športové lezenie, skalkárstvo, lezenie na umelých stenách. To všetko sú aktivity, vďaka ktorým tím Alpine Rock stále dosahuje vyššie a náročnejšie ciele. 

MTB

Alpine Rock v snahe utužovať tím a vytvárať zaujímave a rôznorodé akcie spojené s horami zaraďuje do akcií aj horskú cyklistiku.

Prekročili sme počet 100 akcií na
 konte Alpine Rock 
od jeho založenia (2017)

Kráčame s dobou....

Novinkou v Alpine Rock je dvojica najnovších kamier od lídra na trhu v oblasti akčných kamier.

Darujte nám 2%

Pomôžte nám na ceste hore! Vaše cenné 2% nám môžu pomôcť dosiahnuť nové ciele.

Zistiť viac

Peter Babjak

Alpine Rock som založil v snahe dosiahnuť ten svoj. Som rád, že Alpine Rock rastie podľa mojich predstáv. Dosiahli sme už pomerne mnoho a verím, že je to len začiatok dlhej cesty a jedného veľkého dobrodružstva. Čas je neodkladný a ten strávený v horách je mojou náplňou. Ďakujem všetkým, ktorí ma podporujú, veria mi, dôverujú na lane a pomáhajú s realizáciu mojich snov.